-A A +A

"niezależnie od wieku, ciesz się życiem człowieku"

Bezpłatna pomoc prawna

Na terenie miasta Rybnika funkcjonuje 6 punktów darmowych porad prawnych. Szczegóły dotyczące beneficjentów nieodpłatnej pomocy prawnej, dziedzin prawa oraz form udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej dostępne są na miejskiej stronie internetowej pod linkiem: https://www.rybnik.eu/mieszkaj/aktualnosci/aktualnosc/bezplatna-pomoc-prawna/

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /home/it-system/ftp/sites/mdps-rybnik/www/includes/menu.inc).

18 stycznia w naszym Domu odbyła się zabawa karnawałowa. Inspiracją tegorocznej zabawy była Alicja w krainie czarów. Zarówno dekoracje jak i stroje były wykonane właśnie w klimacie Alicji. Postacie, które u nas zagościły to m.in. Alicja, czerwona i biała królowa, królik, kot, kapelusznik etc. Bawiliśmy się przy muzyce zespołu Duet Centrum - Iwona i  Mirek. Było nas około 60 osób razem z gośćmi z Domów Pomocy z Gorzyc, Lysek, Ustronia i Rudy Śląskiej. Zabawa trwała od godz. 14.00 do 18.00, w przerwach kawa ciastko, wspólna kolacja no i oczywiście wspaniała zabawa. Goście oraz nasi mieszkańcy byli bardzo zadowoleni i jak zwykle z ciężkim sercem opuszczali zabawę;)
 

hooked-controller