-A A +A

"niezależnie od wieku, ciesz się życiem człowieku"

Bezpłatna pomoc prawna

Na terenie miasta Rybnika funkcjonuje 6 punktów darmowych porad prawnych.

Szczegóły dotyczące beneficjentów nieodpłatnej pomocy prawnej, dziedzin prawa oraz form udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej dostępne są na miejskiej stronie internetowej pod linkiem:

www.Rybnik.eu

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /home/it-system/ftp/sites/mdps-rybnik/www/includes/menu.inc).

Gazetka "Skrzydła" marzec-lipiec 2015 r.

Drodzy Państwo,
Z wielką przyjemnością przekazujemy w Wasze ręce kolejne wydanie „Skrzydeł”- naszej domowej gazetki. Za nami kolejne miesiące 2015 r.
Moc wydarzeń i pozytywne emocje. Podczas tych czterech miesięcy uczestniczyliśmy w wielu imprezach, wycieczkach, przedstawieniach i zajęciach ... Za nami Noc Świętojańska, przed nami PUMA...
Życie Domu zatacza coraz większe koło:)
Marzy Nam się ażeby brali Państwo czynny udział w tworzeniu „Skrzydeł”. Tak wielu/wiele z Was ma coś ciekawego do powiedzenia, tak wiele rzeczy Was interesuje, tak wiele rzeczy wiecie...

Chciałybyśmy, aby ta Nasza gazetka była nie tylko o Was, ale i dla Was. Chcemy dać Wam miejsce w którym możecie podzielić się swoją twórczością, poglądami bądź opowiedzieć coś ciekawego.

Chciałybyśmy, abyście podpowiadali/ły Nam tematy o których chcielibyście przeczytać. Sugestie i propozycje tekstów prosimy kierować bezpośrednio do Nas do „terapii”. Kto jak nie Wy stworzy pismo, które poruszać będzie sprawy, które Was najbardziej nurtują, cieszą czy denerwują.

Dziękujemy Wam za zainteresowanie naszymi audycjami radiowymi i tu również jesteśmy otwarte na sugestie, co chcielibyście usłyszeć w ramach poniedziałkowych i środowych audycji.

Tymczasem życzymy miłej lektury.

Terapeutki Agnieszka i Gosia.