-A A +A

"niezależnie od wieku, ciesz się życiem człowieku"

Bezpłatna pomoc prawna

Na terenie miasta Rybnika funkcjonuje 6 punktów darmowych porad prawnych.

Szczegóły dotyczące beneficjentów nieodpłatnej pomocy prawnej, dziedzin prawa oraz form udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej dostępne są na miejskiej stronie internetowej pod linkiem:

www.Rybnik.eu

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /home/it-system/ftp/sites/mdps-rybnik/www/includes/menu.inc).

"Nasze Klachy"

Pierwsze,wznowione ulepszone wydanie naszej nowej/starej gazetki „Nasze Klachy”. To  nic innego jak gazetka, którą do tej pory Państwo znaliście  pod tytułem „Skrzydła”.  „Nasze Klachy” to pomysł na gazetkę, który zrodził się w trakcie zajęć terapii zajęciowej a nazwę  wymyślili Mieszkańcy. „Klachy” maja informować o wydarzeniach, które miały miejsce w  Naszym Domu, a także o wydarzeniach, w których  wzięli  udział nasi Mieszkańcy. „Nasze Klachy" to przede wszystkim  miejsce dla naszych Mieszkańców bowiem to tutaj będą mogli  zaprezentować swoją twórczość, podzielić się swoimi pomysłami i osiągnięciami.
 Już teraz gazetkę współtworzy dwoje Mieszkańców  p. Mirosław Drzęźla i p. Zdzisław Kunka. Mamy również nadzieję, że z czasem Nasz zespół  redakcyjny powiększy się o nowe osoby.
Życzymy przyjemnej lektury.

Zespół redakcyjny MDPS