-A A +A

"niezależnie od wieku, ciesz się życiem człowieku"

Bezpłatna pomoc prawna

Na terenie miasta Rybnika funkcjonuje 6 punktów darmowych porad prawnych.

Szczegóły dotyczące beneficjentów nieodpłatnej pomocy prawnej, dziedzin prawa oraz form udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej dostępne są na miejskiej stronie internetowej pod linkiem:

www.Rybnik.eu

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /home/it-system/ftp/sites/mdps-rybnik/www/includes/menu.inc).

Na imprezę przyjechali do nas Mieszkańcy z innych zaproszonych Domów: Gorzyc, Lysek,Ustronia, Rudy Śląskiej, Kuźni Nieborowskiej oraz goście zagraniczni z Bohumina i Orlovej. Zawitali do nas również zacni goście z w-ce prezydentem Piotrem Masłowskim na czele oraz zaproszonymi Radnymi Miasta i z Paniami z Urzędu Wojewódzkiego.

Do tańca przygrywał nam zespół muzyczny Duet Centrum Iwona i Mirek, który jak zwykle pokazał klasę:)

Główną atrakcją imprezy był konkurs "Performance dance" - połączenie teatru z tańcem. Każdy z zaproszonych Domów, na miarę własnych możliwości, przygotował artystyczny występ.

Nasz Dom reprezentowały Panie: Hilda Kozielska, Genia Podleśny, Wanda Noras oraz terapeutki Gosia i Agnieszka w układzie tanecznym pt. "Czarne łabędzie". Był to zjawiskowy występ z wykorzystaniem skrzydeł Isis. Panie poruszały się z dużą gracją - jak prawdziwe artystki.

Ciężka dwumiesięczna praca i wytrwałość Pań została doceniona przez Jury, ponieważ zajęły I miejsce egzekwo z zespołem z Rudy Śląskiej. Niemniej jednak wszystkie zespoły zasługiwały na I miejsce, gdyż występy były naprawdę fantastyczne i widowiskowe. Gratulujemy wszystkim świetnych pomysłów, kreatywności i wspaniałych efektów ciężkiej pracy:)

Pyszne jedzenie, wspaniała muzyka, cudowna zabawa, śmiech i radość Mieszkańców oraz fantastyczna pogoda. Jednym słowem impreza się UDAŁA:)