-A A +A

"niezależnie od wieku, ciesz się życiem człowieku"

Bezpłatna pomoc prawna

Na terenie miasta Rybnika funkcjonuje 6 punktów darmowych porad prawnych.

Szczegóły dotyczące beneficjentów nieodpłatnej pomocy prawnej, dziedzin prawa oraz form udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej dostępne są na miejskiej stronie internetowej pod linkiem:

www.Rybnik.eu

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /home/it-system/ftp/sites/mdps-rybnik/www/includes/menu.inc).

Fantazyjne kostiumy, efektowna charakteryzacja, bajkowa przestrzeń, to wszystko mogliśmy zobaczyć podczas tegorocznej zabawy karnawałowej w naszym Domu, która odbyła się 2 lutego 2017r.

Zabawa, jak co roku, była zainspirowana książką. W tym roku inspiracją do stworzenia scenografii i strojów była powieść fantasy autorstwa Lewisa Carrolla „Alicja w krainie czarów”, w oryginale „Alicja w krainie dziwów”.

„W świecie magii i fantazji – po drugiej stronie lustra”, bo tak brzmiał tytuł naszej zabawy, była niezapomnianą wizualnie wycieczką po naszej wyobraźni i choć na kilka godzin mogliśmy oderwać się od szarości dnia codziennego. W rytm cudownej muzyki, którą przygrywał nam zespół Dziubek Band z Tarnowskich Gór bawiliśmy się fantastycznie, a do tego wtórowali nam nasi goście z Domów Pomocy Społecznej: Gorzyc, Rudy Śl., Ustronia i po raz pierwszy z Katowic. Wszystkim bardzo dziękujemy za wspólną zabawę i niezapomniany czas.

Małgorzata Ryszka

 

"Wyobraźnia jest jedyną bronią w wojnie przeciwko rzeczywistości." Lewis Carroll

hooked-controller